Про нас

 

 

ökoDENT

 

 

Якість – це світова валюта, особливо у медичних технологіях. Ось чому продукцію ökoDENT цінують стоматологи у всьому світі.

Компанія ökoDENT була заснована в 1989 році і має штаб-квартиру в Таутенхайні, неподалік Єни, центру високих технологій в Тюрінгії, Німеччина.

Мета компанії ökoDENT зробити щоденну роботу своїх користувачів настільки простою, ефективною та безпечною, наскільки це можливо – у повній відповідності до медичних стандартів.

Завод виробляє повний асортимент роторних інструментів, а саме: алмазні бори, твердосплавні бори, фрези хірургічні, алмазні диски, фрези для зуботехнічної лабораторії і т.д.

Асортимент інструментів ökoDENT для стоматологів та зубних техніків включає понад 11 000 найменувань, а найвищі стандарти якості відповідно до сертифікації DIN EN ISO 13485 гарантують відмінні результати у всіх сферах застосування.

При виготовленні алмазних борів використовуються лише природні алмази, що відрізняються від синтетичних міцністю та чистотою поверхні. Бори виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі і не схильні до корозії після стерилізації, також мають бездоганну центровку.

Поєднання наукових знань та сучасних виробничих технологій робить нас одним із провідних світових виробників роторних інструментів.

Ми щасливі бути присутніми на ринках Східної Європи, а саме України. Пряма співпраця дозволяє нам забезпечити наших клієнтів найкращим якісним інструментом за розумною ціною.